Profesjonalne akumulatory przemysłowe, rolnicze, do ciągników i maszyn

Nasza firma działa w przemyśle akumulatorowym nieprzerwanie od 1982 roku, co pozwala nam obecnie produkować jedne z najlepszych urządzeń sprawdzonych w działaniu w kraju, w Europie oraz na rynkach światowych. Zdobyte doświadczenie nauczyło nas, że kluczem do osiągnięcia sukcesu w branży jest drobiazgowe przywiązanie do jakości wyrobów oferowanych Klientom.

Cały proces produkcji oferowanych przez nas akumulatorów przemysłowych podlega wnikliwej kontroli na wszystkich etapach, tj.: podczas ich projektowania, konstruowania prototypów, weryfikowania skuteczności pracy na bazie badań laboratoryjnych i testów przeprowadzanych w warunkach realnych, a także w trakcie zatwierdzania i wprowadzania do regularnej produkcji. Nadzór nad poprawnością przebiegu poszczególnych procesów osiągamy przy zastosowaniu najnowocześniejszych przyrządów kontrolnych i analitycznych stosowanych przez czołowych producentów na świecie, co zapewnia nam możliwość uzyskiwania maksymalnej precyzji pomiarów i najlepsze wnioskowanie na każdym z etapów produkcji.

Dowodem naszej skuteczności jest fakt, że rocznie produkujemy dwa i pół miliona akumulatorów przemysłowych i rolniczych dystrybuowanych globalnie w ponad 50 różnych krajach, a nasza licząca 21 000 m² fabryka należy do jednej z najbardziej innowacyjnych w Europie.

Akumulatory do maszyn rolniczych AUTOPART – spełniane normy Dążąc do zachowania procesu ciągłego rozwoju oraz utrzymania statusu profesjonalnego, światowego producenta akumulatorów rolniczych nieustannie wdrażamy kolejne nowoczesne i cenione w branży standardy odnoszące się do rozmaitych dziedzin związanych z funkcjonowaniem naszej firmy.

Do kluczowych z nich należy System Zarządzania Jakością realizowany zgodnie z normą EN ISO 9001:2015, określający konieczne do spełnienia w ramach dobrze prosperującej instytucji wymogi organizacyjne, a także potwierdzona stosownym certyfikatem zgodność z IATF 16949, czyli specyfikacją techniczną mającą za zadanie zintegrować systemy jakości funkcjonujące wśród największych globalnych potentatów motoryzacyjnych.

Jednocześnie produkując akumulatory do ciągników, maszyn rolniczych i pozostałych pojazdów, dokładamy wszelkich starań, aby nasza działalność była możliwie jak najmniejszym obciążeniem dla środowiska naturalnego, czego dowodem jest posiadanie przez AUTOPART Certyfikacji zgodności z EN ISO 14001:2015 oraz skuteczne wprowadzenie Systemu Zarządzania Środowiskowego.

Akumulatory rolnicze Galaxy Plus Agro – najważniejsze atuty Jeśli chodzi o akumulatory wykorzystywane w ciągnikach oraz pozostałych maszynach rolniczych, firma AUTOPART proponuje urządzenia maksymalnie dopasowane do wymagań tego sektora rynku. Oznacza to, że są one nie tylko maksymalnie wydajne, ale odznaczają się również wieloletnią niezawodnością podczas pracy, przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnych cen. Dzięki temu decydując się na skorzystanie z naszej oferty bezpośrednio w sklep.autopart.pl lub przez sieć naszych dystrybutorów uzyskujesz produkt, który przy rozsądnym poziomie inwestycji będzie służył w Twoim pojeździe przez długi czas, bez względu na częstotliwość i intensywność eksploatacji.

Spośród pozostałych kluczowych zalet, którymi odznacza się dowolny akumulator przemysłowy Galaxy Plus Agro wyszczególnić należy ponadto:

  • konstrukcję wewnętrzną o wzmocnionej strukturze, uzyskiwaną z dobrych gatunkowo materiałów,
  • ponadprzeciętnie długą żywotność, dzięki wzmocnionej konstrukcji płyt akumulatorowych (elektrod),
  • wysoki współczynnik ochrony przed wstrząsami oraz wibracjami, charakterystycznymi dla specyfiki pracy maszyn rolniczych,
  • łatwość przemieszczania, dzięki uwzględnionym w konstrukcji akumulatora ergonomicznym uchwytom transportowym.

Kompleksowa oferta akumulatorów przemysłowych: do ciągników i maszyn rolniczych Oprócz wszystkich wymienionych atutów akumulatorów do ciągników i pozostałych pojazdów rolniczych z linii Galaxy Plus Agro istnieje jeszcze jeden - wielowariantowość. Poszczególne pozycje asortymentowe są dostępne w różnych:

  • rozmiarach,
  • cenach,
  • pojemnościach – od 110 do 215 Ah,
  • napięciach – 6 lub 12 V,
  • zdolnościach rozruchowych – w zależności od akumulatora wartość prądu rozruchowego może wynieść od 800 do 1150 A (EN).

Dzięki wspomnianej różnorodności z łatwością odnajdziesz w naszym asortymencie akumulator przemysłowy, akumulator do ciągnika, czy do innej maszyny rolniczej precyzyjnie dopasowany zarówno do specyfiki Twojego pojazdu, jak i do Twoich indywidualnych potrzeb jako użytkownika.

W przypadku zainteresowania ofertą serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat innowacyjnych rozwiązań Galaxy Plus Agro oraz pozostałych linii AUTOPART. Zapraszamy do odwiedzenia sklep.autopart.pl Jeśli będziesz mieć pytania lub trudności z dokonaniem wyboru konkretnych urządzeń, zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem, który z przyjemnością doradzi Ci najbardziej odpowiedni wariant akumulatora.