Mamy Puchar Starosty Powiatu Mieleckiego!

Wydarzenia
08.02.2019

Drużyna piłki nożnej AUTOPART wygrała 8. Noworoczny Turniej Piłkarski o Puchar Starosty Powiatu Mieleckiego!

Turniej odbył się 9 lutego w hali sportowej Szkoły Podstawowoej nr 7 w Mielcu. O Puchar walczyło 10 drużyn, podzielonych na dwie grupy. W Grupie A zobaczyliśmy zespoły z PZL Mielec i Kirchhoff oraz reprezentantów Policji, Urzędu Miejskiego i Pogotowia. W Grupie B zagrali Nauczyciele, Prawnicy, Straż Pożarna, Starostwo Powiatowe oraz AUTOPART.

AUTOPART wygrał cały turniej w finale pokonując drużynę Pogotowia Ratunkowego 4:2. III miejsce zajęła reprezentacja Starostwa Powiatowego w Mielcu. Nasza firmowa drużyna ma w swoim składzie także Najlepszego Zawodnika Turnieju Kamila Miśko oraz Króla Strzelców Patryka Dudka!

Patroni medialni wydarzenia to Tygodnik Regionalny Korso oraz Radio Leliwa.